Запорізька область, Запорізький район

Директор Лисогірського НВК

Ще одна перемога на шляху до успіху.

18 грудня 2017 року в Біленьківській ОТГ відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Лисогірського НВК Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Конкурс проводився у три етапи, відповідно до порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності: розгляд поданих документів від кандидата, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам; захист кандидатом програми розвитку закладу в перспективах; складання письмового іспиту на знання діючого законодавства у сфері освіти та посадових обов’язків.

Конкурсною комісією було визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Лисогірського НВК  - Паршину Оксану Вікторівну, яка під час відбору виявила добрі знання законодавчих документів та практичних аспектів, якими буде керуватися у майбутній роботі.

Марина Нотанова,

голова конкурсної комісії