Запорізька область, Запорізький район

Оголошення

Застереження про недопущення спалювання сухої трави, опалого листя та сміття на відкритих територіях

Відповідно до ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

11:41 12.11.2018

До уваги керівників підприємств, установ та організацій сільської ради

НАКАЗ КЕРІВНИКА БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ ЛАНКИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ – СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ "Про затвердження інструкції дій персоналу і посадових осіб підприємств, установ та організацій Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області у разі загрози виникнення   терористичних або диверсійних актів  "

08:49 23.08.2018