Запорізька область, Запорізький район

До уваги керівників підприємств, установ та організацій сільської ради

НАКАЗ КЕРІВНИКА БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ ЛАНКИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ – СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ "Про затвердження інструкції дій персоналу і посадових осіб підприємств, установ та організацій Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області у разі загрози виникнення   терористичних або диверсійних актів  "

08:49 23.08.2018

Оголошення про проведення громадських слухань на тему: «Отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел Державним підприємством «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 99)»

13:15 23.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

15:28 02.03.2018