про намір передати в оренду майно, що перебуває у комунальній власності

Біленьківська сільська рада Запорізького району Запорізької області оголошує про намір передати в оренду майно, що комунальній власності Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької областістосовно якого надійшла заява:

- Нежитлові приміщення, загальною площею 14,2 кв . м, що розташовані на 1 поверсі  комунального закладу «Центр первинної медико –санітарної допомоги»  Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької за адресою: 70441, с. Біленьке, вул.. Центральна, буд. 25 – А, Запорізький район, Запорізька область, а  саме:

-  приміщення № 31 (І поверх) терапевтичного корпусу – малого терапевтичного корпусу літ А – 4 (умивальник) площею 2,5 кв. м.

- приміщення № 31 (І поверх) терапевтичного корпусу – малого терапевтичного корпусу літ А – 4  (кімната), площею 11,7 кв. м.

з метою використання  у господарській діяльності з медичної практики, а саме: розміщення пункту забору біологічного матеріалу для подальшого проведення лабораторних досліджень за замовленням населення, терміном на 2 роки 11 місяців. Орендна ставка становить 20 % від вартості об’єкта оренди. Вартість об’єкта оренди станом на 28.02.2018 року становить 28 870,00 грн. Орендна плата за місяць становить 485,50 грн. без ПДВ, що коригується на індекс інфляції. Балансоутримувач – Біленьківська сільська рада Запорізького району Запорізької області. Термін прийняття заяв про намір взяти майно в оренду – 10 робочих днів з дня, наступного після розміщення оголошення. Заяви приймаються за адресою: вул. Центральна, 4 - В, Запорізького району Запорізької області. Довідкову інформацію можна отримати за тел. (061) 287- 31 – 52, (061) 287 – 32 - 71.