30.01.2018 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЄ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

До уваги!

30 січня  2018  року о 13.00 годині  в приміщенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 в відбудеться двадцять третє позачергове засідання  сесії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області восьмого скликання, на розгляд  якого планується винести наступне питання:

1. Про внесення змін до рішення двадцятої чергової сесії Біленьківської сільської ради від 21.12.2017 року № 03 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2018 рік»

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Муслімова  Л. О.