Дата: 02.08.2017 09:49

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі – МТОТ) реалізує Грант «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей», який Україна отримала в якості фінансової допомоги від Світового банку для подолання наслідків конфлікту.

В рамках виконання другої частини зазначеного Гранту (у відповідь на виклики, що з’явились у результаті зростання кількості внутрішньо переміщених осіб та реінтеграції ветеранів АТО) МТОТ у тісній співпраці із Світовим банком, організовує відбір та реалізацію пілотних проектів заходи яких спрямованні на задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб. Разом із внутрішньо переміщеними особами допомогу також можуть отримувати ветерани АТО.

Біленьківська сільська рада братиме участь у конкурсі з отримання Гранту ФДРМ № TFOA3307 "Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей" з пілотним проектом "Створення Центру психологічної підтримки «Незламні» з наданням послуги «Соціальне таксі»

Умови конкурсу