14 жовтня - День захисника України

Дата: 18.10.2017 10:27

14 жовтня в Україні стає особливим днем.

В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями.

Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці.

З 1999 року згідно з Указом Президента України Леоніда Кучми у свято Покрови відзначають День українського козацтва.

Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії.

В теперішні часи ми святкуємо 14 жовтня День захисника України. Свято встановлене 14 жовтня 2014 року Указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості
      В Біленьківській громаді День захисника України відзначали концертом Запорізької обласної філармонії, після концерту нинішніх захисників запросили до святкового столу на «фронтові» 100 грам та кашу.