02.10.2017 року відбулося чергове засідання сесії Біленьківської сільської ради

Дата: 03.10.2017 10:57

02.10.2017 року відбулося чергове засідання Біленьківської сільської ради восьмого сликання.

На засідання були присутні 22 депутати Біленьківської сілсьької ради: Алійникова С. О., Астрейко Л. А., Бородай О. Г., Глодан Ю. Ю., Гринь В. М., Гуляєва Н. І., Зачепило А. М., Зуб В. П., Кіс О. І., Козиряцький В. І., Козиряцький Ю. М., Курилюк В. Г., Марченко Є. О., Мерзликіна Н. А., Мінько І. М., Міхно Г. В., Остапенко Ю. М., Паталах С. І., Печуріна К. В., Сергієнко В. А., Сілютіна Л. Ф., Хмара В. П.; депутат Запорізької обласної ради Кузьменко Р. О., депутат Запорізької районної ради Серга Ю. К.,  заступники сільського голови Кришталь А. М., Нотанова М. В., начальник відділу освіти молоді і спорту Біленьківської сільської ради Зуб Л. В., директор КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Біленьківської сілсьької ради Санакоєва Л. С., директор КЗ "Дитяча музична школа" Біленьківської сілсьької ради Галко Ю. Г.,  директор КП "Біленьке" Тітова Т. Д., директор КП "Лисогірське" Андрущенка А. І., директор Біленьківської загальоосвітньої школи І - ІІІ ступенів Ємець Н. М., громадскість.

Головувала на засіданні голова сільської ради Зачепило С. І.

Також на засідання завітали представники ДСНС у Запорізькій області, які в свою чергу нагородили подяками  Гриня В. М. - директора ТОВ "Бакай - Агро", директора ТОВ "ВаЛена" - Козиряцького В. І., Курилюка В. Г. - директор ФГ "Агро-Троя" та директора ТОВ "Агрофірма "Лисогірське" Муслімова Ш. Х. за активну  співпрацю та допомогу у пожежогасінні території.

До порядку денного засідання було включено 18 питань, по яких прийняті відповідні рішення.