До уваги водіїв та власників транспортних засобів

Дата: 26.07.2017 11:13

ІНФОРМУЄМО

про недопущення руйнування автомобільних доріг та вулиць на період
підвищення температури повітря у 2017 році

Згідно із Законами України «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух», постановою КМУ від 27,06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 09.06.2017 № 274 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг та вулиць на період підвищення температури у 2017 році», з метою збереження дорожнього покриття доріг і вулиць на території сільської ради на період підвищення температури повітря, Біленьківська сільська рада Запорізького району Запорізької області інформує про введення обмеження руху транспортних засобів та інших самохідних машин, великогабаритних машин та механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування у період підвищеної температури повітря +28°С.