Нарада при сільському голові

Дата: 07.02.2018 11:22

Фото без опису

06 лютого 2018 року о 10.00. відбулася нарада при сільському голові  з питання визначення розробника містобудівної документації генерального плану населених пунктів Біленьківської об’єднаної територіальної громади. На засіданні були присутні секретар сільської ради Печуріна К.В., начальник фінансового відділу Муслімова Л.О., спеціаліст - землеворядник  Лютий Ю.І., начальник відділу  з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Мазоха О.Г., депутати Кіс О.І., Гринь В.М., Мерзликіна Н.А., Сілютіна Л.Ф., Зуб В.П., Головко Є.В., Глодан Ю.Ю., Зачепило А.М., Козиряцький В.І., Козиряцький Ю.М. Серед запрошених осіб були присутні Федченко С. С. – директор ТОВ «Інститут Ефективних  Технологій»; Сосюра А. А. – заступник директора ТОВ «Інститут Ефективних  Технологій»; Чайка О. Г. – представник (партнер) Інституту розвитку місцевого самоврядування ім.. Пилипа Орлика; ФОП Боклаг В. В., ФОП Прудкий М. В. В ході наради присутнім було презентовано роботи представників організацій, що проводять  роботи з виготовлення містобудівної документації генеральних планів. Інформацію було прийнято до відома та рекомендовано надати до сільської ради кошториси вартості робіт щодо виготовлення генеральних планів  на всі населені пункти Біленьківської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області, для остаточного визначення розробника містобудівної документації генерального плану населених пунктів Біленьківської ОТГ.

Фото без опису