Чотирнадцята чергова сесія Біленьківської сільської ради

Дата: 15.09.2017 11:26

29 вересня 2017 року о 13.00 год. в актовій залі Комунального закладу "Біленьківська дитяча музична школа" Біленьківської сільської ради  за адресою: с. Біленьке, вул.. 30 Грудня, буд. 5 «А», Запорізького району,  Запорізької області відбудеться пленарне засідання Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області восьмого скликання.

На розгляд засідання планується внести наступні питання:

1.Про стан підготовки комунальних закладів та закладів соціальної сфери Біленьківської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років.

2. Про роботу закладів освіти щодо якості та забезпечення ефективності дошкільної, загальної середньої освіти, задоволення освітніх потреб населення.

3. Про затвердження Програми «Підвищення безпеки дорожнього руху на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на період до 2020 року»

4. Про затвердження Порядку подання та розгляду розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних, транспортних, ритуальних та інших послуг для встановлення (погодження) тарифів на ці послуги.

5. Про  затвердження назви провулку в складі Обслуговуючого садівничого кооперативу «Рощиця», що знаходиться на території с. Канівське Запорізького району Запорізької області за межами населеного пункту.

6. Про внесення змін до рішення восьмої позачергової сесії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 08 червня 2017 року № 10 «Про затвердження Плану діяльності Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік»

7.Про затвердження розпоряджень сільського голови з основної діяльності щодо фінансових питань.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

9. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

10. Про списання матеріальних цінностей по Біленьківській сільській раді Запорізького району Запорізької області.

11. Про затвердження переліку нерухомого майна об’єктів комунальної власності Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області (об’єднаної територіальної громади).

12.Різне.

Головам постійних комісії сільської ради рекомендується скликати засідання комісій та розглянути питання, внесені до порядку денного чотирнадцяої чергової сесії Біленьківської сільської ради восьмого скликання.

Зауваження та пропозиції подати до секретаря сільської ради.

На засідання запрошуються: депутати Запорізької  обласної ради, Запорізької районної ради,  Біленьківської сільської ради, заступники сільського голови,  керівники відділів, комунальних закладів та підприємств Біленьківської сільської ради.