15 грудня 2017 року відбудеться позачергове засідання сесії

ОГОЛОШЕННЯ

15 грудня 2017 року в приміщенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 – В  о 13.00 год. відбудуться засідання дев’ятнадцятої позачергової сесії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

На  розгляд сесії планується винесені наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Біленьківської сільської ради №22 від 04.01.2017р. «Про бюджет Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області об?єднаної територіальної громади на 2017рік» зі змінами».                                                                                                                                             Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Муслімова Л. О.
  2. Різне