До уваги громадських організацій, що зареєстровані на території Біленьківської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 06.03.2018 12:01

Фото без опису

З метою залучення громадськості до обговорення та вирішення важливих питань, що стосуються розвитку нашої громади, звертаємось до керівників громадських організацій надати кандидатури Ваших представників, що будуть включені до складу робочої групи з розробки статуту Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади до 12.00 07.03.2018 року. Пропозиції можете направляти на електронну адресу сільської ради: bilenkivska.silrada@ukr.net або до загального відділу сільської ради (каб.6) за адресою: вул. Центральна, 4в, с. Біленьке, Запорізького району Запорізької області. Заздалегідь вдячні за співпрацю та Вашу небайдужість.