09.11.2017 року відбудеться засідання постійної комісії з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку

09.11.2017 року о 15.00 годині в приміщенні Біленьківської сілсьької ради відбудеться засідання постійної комісії з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

До розгляду плануються наступні питання:

1.Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Біленьківської сільської ради №22 від 04.01.2017р. «Про бюджет Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області об?єднаної територіальної громади на 2017рік» зі змінами».

Готує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Муслімова Л. О.

2. Про   надання матеріальної допомоги на оздоровлення учасникам антитерористичної операції, забезпечення її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Готує: начальник відділу із соціальної роботи виконавчого комітету Шамова О. В.

3.Про   надання матеріальної допомоги на лікування.

Готує: начальник відділу із соціальної роботи виконавчого комітету Шамова О. В.

.4.Про  надання матеріальної допомоги на поховання.