Біленьківська сільська рада повідомляє про оприлюдення проектів регуляторних актів

Дата: 22.11.2017 12:08

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта:

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

Проект рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області».

Розробник: секретар сільської ради.

Проект спрямований на реалізацію повноважень Біленьківської сільської ради щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, укладення договорів про надання в користування місць для розміщення спеціальних конструкцій та контролю за дотриманням законодавства про рекламу,  а також інших відносини у сфері зовнішньої реклами.

Мета проекту рішення: регулюювання відносини у сфері розміщення зовнішньої реклами між розповсюджувачами зовнішньої реклами, державними органами, виконавчими органами Біленьківської сільської  ради та іншими підприємствами, установами, організаціями щодо отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, укладення договорів про надання в користування місць для розміщення спеціальних конструкцій, встановлення спеціальних конструкцій на місцях, наданих у користування, та контролю за дотриманням законодавства про рекламу, а також інші відносини у сфері зовнішньої реклами.

Підставою для розробки проекту є: стаття 144 Конституції України, стаття  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про рекламу», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Біленьківської сільської ради  bilenkivska.gromada.org.ua та в засобах масової інформації, а саме районній газеті «Червоний промінь»

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до Біленьківської сільської ради за адресою:

70441, Запорізька область, Запорізький район, с. Біленьке, вул.. Центральна, буд. 4 - В

тел.(061)287-31-52, або, на електронну адресу bilenkivska.silrada@ukr.net

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта:

Проект рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області «Про затвердження Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем для розташування об’єктів зовнішньої реклами на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області».

Розробник: секретар сільської ради.

Проект спрямований на реалізацію повноважень Біленьківської сільської ради щодо отримання плати за тимчасове користування місцем для розташування об’єктів зовнішньої реклами до бюджету Біленьківської сільської ради.

Мета проекту рішення: визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, які перебувають у комунальній власності Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

тел.(061)287-31-52, або, на електронну адресу bilenkivska.silrada@ukr.net