20.12.2017 року відбудеться засідання постійної комісії з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку

Дата: 19.12.2017 13:44

20.12.2017 року  о 13.00 год. в приміщенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 - В, Запорізького району Запорізької області відбудеться засідання постійної комісії  з питань  фінансів та планування соціально-економічного розвитку, на розгляд якого планується винести  питання:

1. Про стан виконання бюджету Біленьківської об’єднаної територіальної громади в 2017 році.

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету  Біленьківської ради   Муслімова Л. О.

1. Про бюджет Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області.

1. Про заключення договору та передачу  медичної субвенції до бюджету  Запорізької районної ради Запорізького району Запорізької області.

1. Про затвердження Плану роботи Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на І півріччя 2018 року.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про затвердження розпоряджень сільського голови з основної діяльності щодо фінансових питань.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

1. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені

Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про затвердження структури і штатного розпису апарату Біленьківської  сільської ради Запорізького району Запорізької області та її виконавчого комітету в новій редакції.

Інформує: головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Алійникова С. О.

1. Про встановлення розміру надбавок,  преміювання,  матеріальної допомоги  на  оздоровлення та матеріальної допомоги на вирішення соціально – побутових питань голові  Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Зачепило Світлані Іванівні  у 2018 році.

1. Про надання дозволу сільському голові на укладання договорів від імені Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області в 2018 році.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1.  Про введення додаткових штатних одиниць в Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.
  • :Інформує: головний лікар  Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради Санакоєва Л. С.

1. Про введення додаткових штатних одиниць в закладах освіти Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

1. Про надання пільг на сплату державного мита державній установі «Біленьківська виправна колонія № 99» в 2018 році.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1.  Про внесення змін до рішення тринадцятої позачергової сесії Біленьківської сільської ради від 07.09.2017 року № 15 «Про затвердження Порядку визначення вартості  та надання платних послуг закладами культури, підпорядкованих КЗ «Центр культури, дозвілля і спорту» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області, Переліку платних послуг Прейскуранту цін».

Інформує: директор Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Жирун О. В.