20.12.2017 відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, перспективного планування та екології

20.12.2017  об 11.00 год. в приміщенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 - В, Запорізького району Запорізької області відбудеться  засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, перспективного планування та екології, на розгляд якої планується внести питання:

1. Про стан надходження плати за землю з юридичних та фізичних осіб.

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету  Мартиновська Т. О.

1. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. МакаренкоА.В., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Широбоковій Т.О., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) гр. Лисенко С.Є.

1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) гр. Бугай С.А.

1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) гр. Волкову Ю.Ю.

1. Різне.