20.12.2017 року відбудеться засідання постійної комісії з питань інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності

20.12.2017 року о 10.00 год. в приміщенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд.  4 - В Запорізького району Запорізької області відбудеться засідання постійної комісії з питань інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності, на розгляд якого планується внести питання:

1. Про стан транспортного забезпечення населення сільської ради.

Інформує: заступник сільського голови з фінансово-економічних, земельних та житлово-комунальних питань Кришталь А. М.

1. Про затвердження Плану роботи Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на І півріччя 2018 року.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про затвердження переліку нерухомого майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади в особі Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області , що планується до передачі в оренду у 2018 році.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Різне.