09.11.2017 року відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, перспективного планування та екології

09.11.2017 року о 13.00 годині в приміщенні Біленьківської сілсьької ради відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, перспективного планування та екології, на розгляд якої заплановані такі питання:

1.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Білій Н.І., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Готує: начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Мартиновська Т. О.

2. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Василевич Н.Г., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Гребіниченко С.В., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки).

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Дібровій Р.М., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки).

5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) гр. Калашник Т.С.

6.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) гр. Мартінович О.С.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Свірідкову П.М., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки).

8. Про організаційні заходи  щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

9. Різне