Біленьківська громада
Запорізький район, Запорізька область

Увага! 10.10.2017 року відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради

УВАГА!

 10 жовтня 2017 року о 14.00 год. в приміщенні Біленьківської сільської ради  за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 - В відбудеться спільне засідання постійних комісій Біленьківської сілсьької ради з питань фінансів та планування соціально-економічного розитку, з питань охорони здоров'я, освіти, фізичного виховання, культури та соціальної політики та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

До розгляду винасяться наступні питання:

    1.  Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Біленьківської сільської ради №22 від 04.01.2017р. «Про бюджет Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області об?єднаної територіальної громади на 2017рік» зі змінами».

2. Про  внесення змін до рішення восьмої позачергової сесії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області восьмого скликання від 08.06.2017 року № 01 «Про затвердження програми розвитку освіти Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2017 рік».

3. Про Звернення депутатів Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області до Запорізької районної державної адміністрації, Запорізького районного відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області.

4.Про внесення змін до рішення чотирнадцятої чергової сесії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області восьмого скликання від 02.10.2017 року № 15 «Про затвердження назви провулку  в складі  Обслуговуючого садівничого кооперативу «Рощиця», що знаходиться на території с. Канівське Запорізького району Запорізької області за межами населеного пункту».

5. Різне« повернутися до списку новин