Двадцять п'яте позачергове засідання сесії Біленьківскої сільської ради

Дата: 11.03.2018 14:32

12 березня 2018 року о 13.00 год. в приміщенні сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 - В планується провести двадцять п'яте позачергове засідання сесії Біленьківської сільської ради, на розгляд якого заплановано 8 питань, а саме:

1. Про призначення __________________________ на посаду директора  комунального підприємиства «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: сільський голова Зачепило С. І.

2. Про створення робочої групи з розробки та підготовки до прийняття Статуту Біленьківської сільської об’єднаної  територіальної громади Запорізького району Запорізької області.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

3. Про  безоплатне  прийняття у комунальну власність Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області індивідуально визначеного рухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Запорізького району Запорізької області з балансу комунального закладу «Запорізький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Запорізької районної ради Запорізької області та безоплатну передачу його на баланс комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Комракову О.С., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки).

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Мартиновська Т. О.

5.Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та надання  її в постійне користування.

6.Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду.

7.Про приведення державного акта на право приватної власності  на земельну ділянку у відповідність до вимог чинного земельного законодавства.

8.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) гр. Плечун В.П.

9. Різне.