Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки

20 березня  2018 р. о 10 годині в приміщенні сільської ради Запорізького району Запорізької області відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки нежитлових приміщень загальною площею 15 кв.м. за адресою: вул.. Центральна, буд. 25 А, с. Біленьке, Запорізького району Запорізької області.

Після розкриття конкурсних пропозицій члени конкурсної комісії Біленьківської сільської ради Запорізької області визнали переможцем учасника конкурсу приватного підприємства «ДНІПРОТЕХ і К°», який запропонував більш прийнятну конкурсну пропозицію. З переможцем конкурсу буде укладено договір на проведення оцінки майна.

К. В. Печуріна, головуюча на засіданні конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області