Біленьківська громада
Запорізький район, Запорізька область

27 травня 2017 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади органу місцевого самоврядування

        БІЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

27 травня 2017 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади органу місцевого самоврядуванняа саме:

 

  1. Начальник  відділу економічного розвитку, інвестицій  та регуляторної діяльності  виконавчого комітету Біленьківської сільської  ради.

 

Вимоги конкурсантів: громадянство України, фахова освіта відповідного спрямування, досконале володіння державною мовою та персональним комп’ютером, стаж роботи за фахом  на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше  3 – х років.

Необхідні документи:  заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма  П – 2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см., копії документів про освіту з відповідним додатком, копія документа, що посвідчує особу, декларацію (кандидата на посаду) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному чинним законодавством за 2016 рік в електронному вигляді; медична довідка про стан здоров’я; копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

Довідки надаються за телефоном:   287 – 31 – 52.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дати публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Біленьке,                    вул. Центральна, буд. 4 – В Запорізького району Запорізької області, Біленьківська  сільська  рада.« повернутися до списку новин