26.07.2017 року планується провести засідання дванадцятої позачергової сесії Біленьківської сільської ради

Дата: 25.07.2017 15:56

На виконання висновку спільного засідання постійних комісій сільської ради з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку, з питань охорони здоров'я, освіти, фізичного виховання, культури та соціальної політики та з питань інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності від 19.07.2017 року № 01 26 липня  2017  року 0 13.00 годині  в актовій залі  Біленьківської дитячої музичної школи за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, буд. 5 «А», Запорізького району,  Запорізької області планується провести засідання дванадцятої позачергової сесії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області восьмого скликання на розгляд якої вносяться такі питання:

1.Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Біленьківської сільської ради №22 від 04.01.2017р. «Про бюджет Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області об?єднаної територіальної громади на 2017рік» зі змінами».

2.Про  звіт директора комунального підприємства «Біленьке» Тітової Т. Д. про свою роботу та роботу підприємства з 01.01.2017 року.

3. Різне

Секретар сільської ради                                                                                            К. В. Печуріна