Гарного настрою, позитивних емоцій, сміху багато не буває.

Дата: 02.04.2018 15:39

"Торба сміху-всім на втіху", під такою назвою 01 квітня в Біленьківському Будинку культури пройшла музично-розважальна гра, присвячена Дню Гумору.
За l місце боролись команди сіл Мар'ївка " Вікс-Актив", збірна команда сіл Лисогірка- Канівське "Баракуди" та команда села Біленьке "Шалені бджілки".
Кожен учасник, вболівальники, глядачі отримали "повну торбу" позитивних емоцій та гарного настрою.
Перемогу здобула команда села Біленьке.
Всі команди отримали подарунки- торти, а команда, яка перемогла Кубок переможця та 2.000 грн. від спонсорів.
Серед запрошених гостей була Олена Семененко, яка подарувала всім закладам культури для дітей розвиваючі ігри.
Привітали переможців заступники сільського голови Алла Кришталь та Марина Нотанова.
Дякуємо всім командам за участь, керівництву сільської ради та депутатам за підтримку