Відбувся конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Біленьківської сільської ради

Дата: 12.04.2018 16:08

12.04.2018 року відбувся конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Біленьківської сільської ради.

Заступником сільського голови Кришталь А.М. повідомлено членів комісії про те, що надійшли дві  конкурсні пропозиції по наданню послуг з вивезення побутових відходів на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області,  згідно журналу обліку конкурсних пропозицій до закінчення строку їх подання, а саме:

1. 05.04.2018 року від Комунального підприємства «Біленьке» Біленьківської сільської ради (код ЄДРПОУ 32407360), Запорізька область, Запорізький район, с.Біленьке, вул.Центральна, 20, поштовий індекс 70441;

2. 06.04.2018 року від Спеціалізованого комунального підприємства «Вічність» Кушугумської селищної ради (код ЄДРПОУ 38187645), Запорізька область, Запорізький район, смт.Кушугум, вул.Тельмана, 23, поштовий індекс 70450.

Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями перевірено наявність та правильність оформлення документів, передбачених конкурсною документацією. Встановлено, що всі учасники конкурсу відповідають кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією, конкурсні пропозиції відповідають конкурсній документації. Враховано всі критерії оцінки конкурсних пропозицій.

За результатами проведеного голосування, з п’яти членів комісії віддали свій голос за конкурсну пропозицію надану:

1. Комунальним підприємством «Біленьке» Біленьківської сільської ради  -  5(п’ять ) голосів.
       2. Спеціалізованим комунальним підприємством «Вічність» Кушугумської селищної ради – 0 (нуль) голосів.