18.04.2018 року о 13.00 відбудеться засідання двадцять сьомої позачергової сесії Біленьківської сільської ради

Дата: 17.04.2018 08:07

28.04.2018 року о 13.00 год. в приміщенні Комунального закладу "Біленьківська дитяча музична школа" Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, буд. 5 "А" Запорізького району Запорізької області відбудеться засідання двадцять сьомої позачергової сесії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області восьмого скликання, на розгляд якого планується винести наступні питання:

1.Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Біленьківської сільської ради від 21.12.2017 року № 03 «Про бюджет об'єднаної територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області на 2018 рік» зі змінами.

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Муслімова  Л. О.

2. Про внесення змін до рішення двадцятої чергової сесії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області восьмого скликання від 21.12.2017 року № 21 «Про затвердження переліку нерухомого майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області, що планується до передачі в оренду у 2018 році»

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

3. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

4. Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області № 18-8-0.3-28522-18 від 28.03.2018 року.

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету сільської ради Мартиновська Т. О.

5. Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області № 18-8-0.3-28512-18 від 28.03.2018року.

6. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання  її в постійне користування.

7. Про затвердження Детального плану території в с. Біленьке.

8. Про  погодження  передачі у власність  земельної  ділянки.

9. Про  погодження  передачі у власність  земельної  ділянки.

10. Про  погодження  передачі у власність  земельної  ділянки.

11. Про  погодження  передачі у власність  земельної  ділянки.

12. Про  погодження  передачі  у власність  земельної  ділянки.

13. Про  погодження  передачі  у власність  земельної  ділянки.

14. Про  погодження  передачі у власність  земельної  ділянки.

15. Про відмову у погоджені передачі у власність земельної  ділянки.