17.04.2018 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питаньземельних відносин, будівництва, перспективного планування та екології

17.04.2018 року о 14.00 год. в примішенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. біленьке, вул. Центральна, буд. 4 "В" відбудеться засідання постійної комісії з питаньземельних відносин, будівництва, перспективного планування та екології, на розгляд якого планується винести наступні питання:

1. Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області № 18-8-0.3-2852\2-18 від 28.03.2018 року.

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету сільської ради Мартиновська Т. О.

2. Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області № 18-8-0.3-2851\2-18 від 28.03.2018року.

3. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання  її в постійне користування.

4. Про затвердження Детального плану території в с. Біленьке.

5. Про  погодження  передачі у власність  земельної  ділянки.

6. Про  погодження  передачі у власність  земельної  ділянки.

7. Про  погодження  передачі у власність  земельної  ділянки.

8. Про  погодження  передачі у власність  земельної  ділянки.

9. Про  погодження  передачі  у власність  земельної  ділянки.

10. Про  погодження  передачі  у власність  земельної  ділянки.

11. Про  погодження  передачі у власність  земельної  ділянки.

12. Про відмову у погоджені передачі у власність земельної  ділянки.

13. Різне