Викладачі музичної школи нашої громади успішно атестувались.

Вісімнадцятого  квітня 2018 року у приміщенні Запорізького музичного училища ім. П.І.Майбороди відбулось засідання обласної атестаційної комісії ІІІ рівня. Викладачі музичної школи нашої громади успішно атестувались з такими результатами:

• Викладачу класу народних інструментів Людмилі Анатолівні Нужній встановлено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії»;
  • Викладачу класу фортепіано Тетяні Вікторівні Мочоній підтверджено педагогічне звання «Викладач-методист»;
  • Викладачу класу вокалу Юрію Григоровичу Галку присвоєно педагогічне звання «Викладач-методист». Це непоганий подарунок до його дня народження (20 квітня).

Біленьківська сільська рада вітає викладачів з успішними атестаційними результатами та бажає подальших творчих успіхів!