До уваги жителів громади

Дата: 04.06.2018 08:18

За повідомленням ПАТ «Запоріжгаз» з 04 червня по 08 червня 2018 року в зв’язку з проведенням планових робіт з реконструкції системи газопостачання в частині заміни ШРП № 507 (виконання інвестиційної програми ПАТ «Запоріжгаз») за адресою: Запорізький район, с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 12а, буде проведено відключення від системи газопостачання житлових будинків по вул. Вишнева (всі будинки), вул. Шкільній, ( всі будинки) , пров. Вчительський ( всі будинки) вул. Стадіонній ( всі будинки), вул. Центральній (всі будинки), вул. Запорізькій , буд. 10,12,14,2,4,6,18(13 кв.), 18а (10 кв.).

Пусконалагоджувальні роботи в будинках планується проводити поетапно з 06 червня 2018 року  тільки при вільному доступі до газопроводів та газових приладів (Правила безпеки систем газопостачання п. 5.10).

Для вчасного відновлення газопостачання у всіх будинках мешканцям вищезазначених будинків необхідно забезпечити доступ до приватних домоволодінь для виконання всіх вимог Правил безпеки систем газопостачання, затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015р. № 285 (ПБСГ) та Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015р. № 2494.