Біленьківська громада
Запорізький район, Запорізька область

СТОП насильству

+

Сімейне насильство – проблема, з якою необхідно боротися всім суспільством. Масштаби цього явища не до кінця відомі, оскільки не всі жертви насильства звертаються в правоохоронні органи й соціальні служби за допомогою.

Найбільш пагубно позначається напружений клімат у родині, у якій систематично відбуваються факти сімейного насильства, на фізичному й психічному здоров’ї дітей. На сьогодні робота в напрямі попередження насильства спрямована переважно на організацію надання допомоги потерпілим і застосування санкції по відношенню до осіб, які вчиняють насильство в сім'ї, тобто спрямована на подолання наслідків насильства.

Виконуючи заходи програми з попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми відділ із соціальної роботи виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області здійснюють певну роботу.

Для розв’язання проблем, постійно інформується населення щодо шляхів уникнення ситуацій торгівлі людьми. Фахівці із соціальної роботи здійснюють соціальне інспектування сімей, з метою раннього виявлення сімей, у яких вчиняється насильство.

На виконання програми було рекомендовано керівникам закладів освіти оформити куточки для батьків у відповідних закладах, на яких розмістити методичну літературу, щодо форм і методів роботи з жертвами та особами, що вчиняють насильство в сім'ї.« повернутися до списку новин