Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки

Дата: 05.11.2018 10:44

05 листопада  2018 р. о 10 годині в приміщенні сільської ради Запорізького району Запорізької області відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки нежитлового приміщення загальною площею 15 кв.м. за адресою: вул.. Шкільна, буд. 14, с. Мар’ївка, Запорізького району Запорізької області.

Після розкриття конкурсних пропозицій члени конкурсної комісії Біленьківської сільської ради Запорізької області визнали переможцем учасника конкурсу приватного підприємства «ДНІПРОТЕХ і К°», який запропонував більш прийнятну конкурсну пропозицію. З переможцем конкурсу буде укладено договір на проведення оцінки майна.

А. М. Кришталь, голова конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області