07.11.2018 року відбудуться засідання постійних комісій сільської ради

Дата: 06.11.2018 15:22

07 листопада 2018 року в приміщенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. біленьке, вул. Центральна, буд. 4 - В відбудуться засідання постійних комісій, а саме:

- о 10.00 год. - засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, перспективного планування та екології, питання до розгляду:

1. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земель під автомобільною дорогою (проїздом) та

надання її в постійне користування

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології  Мартиновська Т. О.

2.. Про  безоплатну передачу у власність земельної ділянки  гр. Важненко П.П., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології  Мартиновська Т. О.

3. Про  безоплатну передачу у власність земельної ділянки  гр. Білан І.О., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології  Мартиновська Т. О.

4. Про відмову гр. Лисенко А.П., у погоджені передачі у власність земельної  ділянки для ведення індивідуального садівництва

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології  Мартиновська Т. О.

5.Про відмову гр. Твердохліб А.Ю., у погоджені передачі у власність земельної  ділянки для ведення індивідуального садівництва

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології  Мартиновська Т. О.

6.Про відмову гр. Черноволу Є.В., у погоджені передачі у власність земельної  ділянки для ведення індивідуального садівництва

7.Про заміну боржника в зобов’язанні

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології  Мартиновська Т. О.

8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) гр. Дехтярь В.Ю.

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології  Мартиновська Т. О.

9. Про надання дозволу ( згоди) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів  і споруд телекомунікацій ПАТ «Укртелеком»

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології  Мартиновська Т. О.

10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) гр. Сидоровій О.Л.

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології  Мартиновська Т. О.

11. Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області № 18-8-0.302-67832-18 від 05.11.2018року

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології  Мартиновська Т. О.

12. Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області № 0-8-0.302-67622-18 від 05.11.2018року.

13. Різне.

- о 13.00 год. спільне засідання постійних комісій з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку, з питань охорони здоров’я, освіти, фізичного виховання, культури та соціальної політики, до розгляду плануються такі питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Біленьківської сільської ради від 21.12.2017 року № 03 «Про бюджет об'єднаної територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області на 2018 рік» зі змінами.

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Муслімова  Л. О.

2. Про затвердження Програми підвищення якості обслуговування розпорядників коштів в умовах розвитку Системи дистанційного обслуговування клієнтів Казначейства через програмно – технічний комплекс «Клієнт Казначейства - Казначейство» та поліпшення матеріально – технічного забезпечення управління Державної казначейської служби України у Біленьківській сільській раді Запорізького району Запорізької області на 2018 рік.

3. Про надання пільг на сплату державного мита державній установі «Біленьківська виправна колонія  (№ 99)» в 2019 році.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

4. Про визначення відповідальної постійної комісії з реалізації державної регуляторної політики в Біленьківській сільській раді Запорізького району Запорізької області.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

5. Про затвердження Плану діяльності Біленьківської сільської ради  Запорізького району Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

6. Про тимчасове призупинення роботи  Смолянського Фельдшерського пункту, як структурного підрозділу Мар’ївської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Інформує: сільський голова Зачепило С. І.

7. Про затвердження складу Номінаційного комітету для координації процесу відбору проектних пропозицій для фінансування з громадського бюджету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: Заступник сільського голови з фінансово-економічних, земельних та житлово-комунальних питань Кришталь А. М.

8. Різне.