Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів у КНП «ЦПМСД» Біленьківської сільської ради

Дата: 19.11.2018 10:24

Фото без опису

На виконання пункту 4 протоколу наради Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана від 25.06.2018 „Про забезпечення громадян лікарськими засобами та медичними виробами, а також реформування первинної ланки надання медичної допомоги”, з метою забезпечення відкритості і публічності системи державного забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами населення району, подаємо інформацію щодо наявності лікарських засобів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 16 листопада 2018 року у КНП „ЦПМСД” БСР ЗР ЗО.

Із інформацією про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів можна ознайомитися тут