Засідання комісії з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Дата: 28.02.2018 16:36

Фото без опису

27.02.2018 року о 10.00 у приміщенні Біленьківської сільської ради відбулося засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області – нерухомого майна, розташованого в будівлі комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 25 – А, Запорізький район, Запорізька область, а саме: приміщення № 30 (1 поверх) терапевтичного корпусу – малого терапевтичного корпусу літери А-4 (умивальник), площею 2,5 кв. м. та приміщення № 31 (1 поверх) терапевтичного корпусу – малого терапевтичного корпусу літери А-4 (кімната), площею 11,7 кв. м.

Для участі у конкурсі надійшло дві пропозиції від учасників ФОП Паламарчук Л.П. та ПП «Аспект». Переможцем конкурсу з проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою розрахунку розміру орендної плати учасника ФОП Паламарчук Л.П. з пропозицією 2000 (дві тисячі) гривень та терміном виконання робіт сім календарних днів.

Фото без опису