Сектор господарського забезпечення

завідувач сектору, прибиральник службових приміщень - Артемченко Ольга Іванівна,

водій - Івко Олексій Олегович

водій - Ахчі Юрій Михайлович

сторож - Кришталь Валерій Іванович

сторож - Воробйова Тетяна Олексіївна

сторож - Бородай Юрій Анатолійович

сторож - Гребенюк Катерина Юріївна

сторож - Подопригора Наталія Володимирівна

сторож - Книш Олександр Володимирович

сторож - Івко Олексій Олегович

прибиральник службового приміщення - Крилова Валентина Миколаївна

прибиральник службового приміщення - Конончук Любов Миколаївна

опалювач - Гуменюк Лілія

Основні завдання та функції.

2.1.  Господарське  та транспортне обслуговування  апарату Біленьківської сільської ради, її виконавчого комітету, а також інших виконавчих органів.

2.2.  Господарське обслуговування та експлуатація адміністративних будинків та інших приміщень громади.

2.3. Сектор, крім покладених на нього завдань, забезпечує:

- Утримання і належну експлуатацію адміністративних будівель Біленьківської сільської ради, її виконавчих органів, інших адміністративних приміщень громади.

- охорону і пожежну безпеку, збереження всього майна та  інвентаря, створення

нормальних умов для роботи працівників ради  її  відділів, управлінь,

комісій, розміщених в адмінприміщеннях.

- Придбання  для  службових  приміщень  обладнання,  меблів,  інвентаря,  іншого  майна,  канцелярського,  господарського  приладдя,  засобів  організаційної техніки та інше.

- Здійснення технічної експлуатації  та  санітарного обслуговування адмінбудівель,  планування  і  організація  капітального  і  поточного  ремонту  службових кабінетів, господарських і підсобних приміщень, місць загального  користування, благоустрій і прибирання закріпленої території.

- Безперебійну  роботу  системи  водопостачання,  опалення,  енергопостачання,  зв’язку  та  радіо,  які  знаходяться  на  його  балансі  та обслуговуванні.

- охорона адміністративних будівель ради, її виконавчих органів та інших приміщень громади;