БІЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади

органу місцевого самоврядування:

1. Начальника  відділу  економічного  розвитку,  інвестицій  та регуляторної діяльності виконавчого комітету Біленьківської сільської  ради.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Вимоги конкурсантів: громадянство України, фахова освіта відповідного спрямування, досконале володіння державною мовою та персональним комп’ютером, стаж роботи за фахом  на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше  3 – х років.

Необхідні документи:  заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма  П – 2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см., копії документів про освіту з відповідним додатком, копія документа, що посвідчує особу, декларацію (кандидата на посаду) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному чинним законодавством за 2016 рік в електронному вигляді; медична довідка про стан здоров’я; копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

Довідки надаються за телефоном: 287 – 31 – 52.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дати публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Біленьке,  вул. Центральна, буд. 4 – В Запорізького району Запорізької області, Біленьківська  сільська  рада.