БІЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади

органу місцевого самоврядування:

1.     Начальника  відділу  містобудування, архітектури та житлово –

комунального господарства ( 1 посада).

1. Головного спеціаліста відділу  містобудування, архітектури та

житлово – комунального господарства ( 1 посада).

1. Начальника  відділу   соціальної  роботи  виконавчого комітету

Біленьківської сільської  ради ( 1 посада).

1. Головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту( 1 посада).
  2. Головного бухгалтера відділу освіти, молоді та спорту( 1 посада).

Вимоги конкурсантів: громадянство України, повна вища фахова освіта відповідного спрямування, досконале володіння державною мовою та персональним комп’ютером, стаж роботи за фахом  на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше  3 – х років.

Необхідні документи:  заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма  П – 2 ДС) з  відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см., копії документів про освіту з відповідним додатком, копія документа, що посвідчує особу, декларацію (кандидата на посаду) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному чинним законодавством за 2017 рік в електронному вигляді; копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

Довідки надаються за телефоном: 287 – 31 – 52.

Документи приймаються за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна,     буд. 4 – В Запорізького району Запорізької області, Біленьківська  сільська  рада  (каб. № 5)  протягом  30  календарних днів із дати публікації оголошення про проведення конкурсу  у місцевій районній газеті  «Червоний промінь».

БІЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади

органу місцевого самоврядування:

1. Директора  комунальної  установи «Інклюзивно – ресурсний центр

Біленьківської сільської  ради ( 1 посада).

Вимоги конкурсантів: громадянство України, повна вища педагогічна (психологічна) освіта, не нижче ступеня магістра або освітньо – кваліфікаційного рівня спеціаліст, досконале володіння державною мовою та персональним комп’ютером, стаж роботи за фахом   не менше  3 – х років.

Необхідні документи:  заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма  П – 2 ДС)  з  відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см., копії документів про освіту з відповідним додатком, копія документа, що посвідчує особу, декларацію (кандидата на посаду) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному чинним законодавством за 2017 рік в електронному вигляді; копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

Довідки  надаються  за телефоном: 287 – 31 – 52.

*******************************************************************************************************************************************************