Відділ бухгалтерського обліку та звітності

70441, вул. Центральна, 4в, с.Біленьке, Запорізький район Запорізька область, тел.. 287-31-52

Начальник відділу - головний бухгалтер

Алійникова Світлана Олександрівна, 1969 року народження

Громадянство: громадянка України

Освіта: середня – спеціальна, 1995, Дніпропетровський фінансово-економічний коледж, бухгалтер - фінансист

Стаж роботи за фахом: з 1998 по 2016 рік – головний бухгалтер Лисогірської сільської ради

Служба в органах місцевого самоврядування:

з 04.01.2016 – головний бухгалтер Лисогірської сільської ради.

З 05.01.2017 року і по теперішній час головний бухгалтер, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності.

спеціаліст - бухгалтер

Троценко Алла Василівна, 1960 року народження

Громадянство: громадянка України

Освіта: середня – спеціальна, 1979, Запорізький кооперативний технікум, бухгалтер

Стаж роботи за фахом: з 1998 по 2016 рік – головний бухгалтер Біленьківської сільської ради

Служба в органах місцевого самоврядування:

з 04.01.2016 – головний бухгалтер Біленьківської сільської ради.

З 05.01.2017 року і по теперішній час спеціаліст - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності.

спеціаліст - бухгалтер

Максименко Наталія Василівна,  1962 року народження

Громадянство: громадянка України

Освіта: середня – спеціальна, 1983, Дніпропетровський механічний технікум, бухгалтер

Стаж роботи за фахом: з 1992 по 2001 рік, з 2004 по 2017 рік – бухгалтер централізованої бухгалтерії Мар’ївської сільської ради

бухгалтер - Назіна Наталія Леонідівна

До основних функцій відділу віднесено:

1. Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності бюджетної установи відповідно  до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, а також інших нормативно-правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку та складання на підставі даних бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності, а також державної статистичної, зведеної та іншої  звітності в порядку, встановленому законодавством, забезпечення своєчасного її подання відповідним органам.

2. Відображення у документах достовірної та у повному обсязі інформації про господарські операції і результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами.

3. Оформлення документів щодо проведення господарських операцій, взятті бюджетних зобов’язань, їх реєстрації в органах Державної казначейської служби України відповідно до бюджетного законодавства та здійснення платежів відповідно до зареєстрованих бюджетних зобов’язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.

4. Здійснення контролю за наявністю та рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених кошторисів, забезпечення дотримання вимог нормативно-правових актів щодо використання фінансових, матеріальних, інформаційних ресурсів, інвентаризації необоротних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів, розрахунків та інших статей балансу, бере участь у роботі з оформлення  матеріалів щодо недостач, крадіжок грошових коштів та майна.

5. Сприяння дотримання вимог законодавства з питань ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та бюджетної звітності у підпорядкованих Біленьківській сільській раді Запорізького району Запорізької області бюджетних установах.

6. Своєчасне і в повному обсязі перерахування податків і зборів до відповідних бюджетів, розробка та забезпечення здійснення заходів щодо дотримання та підвищення рівня фінансово-бюджетної дисципліни працівниками відділу