Запорізька область, Запорізький район

Відділ земельних відносин та екології

Начальник відділу - Мартиновська Тетяна Олексіївна, 287-31-12

спеціаліст - землевпорядник - Лютий Юрій Іванович

спеціаліст- землевпорядник - вакансія

старший інспектор - Крилова Валентина Миколаївна

старший інспектор - вакансія

1. Надає якісні адміністративні послуги мешканцям громади.

2. Здійснює прийом громадян та юридичних осіб. Надає роз’яснення щодо відведення та оформлення земельних ділянок в оренду для будь-якого цільового призначення передбачених законом, передачі земельних ділянок безоплатно у власність, викупу земельних ділянок, припинення користування земельними ділянками, вилучення земельних ділянок для суспільних потреб. Вирішення інших питань передбачених Земельним кодексом та іншими
законами України у сфері земельних відносин.

3. Проводить розгляд заяв з повним пакетом документів необхідних для вирішення питання по суті.

4. Готує проекти рішень ради громади у галузі земельних відносин та проводить їх погодження відповідно до регламенту ради громади.

5. Виносить на розгляд постійної комісії ради з питань індивідуального будівництва та землекористування проекти рішень, звернення громадян та юридичних осіб у відповідності до регламенту ради.

6. Співпрацює з органами виконавчої влади у галузі земельних відносин.

7. Приймає участь в розробці необхідних заходів щодо ліквідації наслідків екологічних катастроф, стихійного лиха, інших надзвичайних ситуацій.

8. Приймає участь у формуванні і використанні фонду громади з охорони навколишнього природного середовища відповідно до рішень ради громади.
9. Контролює роботу комунальних підприємств, організацій, установ та промислових підприємств по збору, утилізації і захороненні промислових, побутових та інших відходів на своїй території та в індивідуальному секторі.

10. Вносить пропозиції виконавчому комітету ради щодо погодження поточних та перспективних планів роботи підприємств, установ та організацій з питань охорони навколишнього природного середовища і використання природних ресурсів.

11. Виконує доручення голови громади та його заступників в межах посадової інструкції.

12. Здійснює самоврядний контроль за використанням та охороною земель на території громади.

13. Виносить на розгляд ради громади пропозиції щодо раціонального використання та охорони земель у громаді.

14. Вносить позиції щодо визначення в установленому порядку розмір відшкодування підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності за забруднення довкілля та інші екологічні збитки, крім віднесених до компетенції інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом населених пунктів громади.

15. Готує пропозиції щодо організації в разі необхідності проведення екологічної експертизи.

16. Готує матеріали про факти порушень природоохоронного законодавства на території міської ради.

17. Підготовлює матеріали на скасування дозволу на експлуатацію об'єктів житлово-комунального господарства, торгівлі, громадського харчування, транспорту на території міста в разі порушення ними вимог природоохоронного  законодавства.

18. Вносить пропозиції голові громади для подання на розгляд ради громади щодо надання дозволів на:

- відведення на території громади місць чи об'єктів для зберігання та захоронення відходів,

- будівництво або реконструкцію об'єктів поводження з відходами,

- на експлуатацію об'єктів поводження з небезпечними відходами.

19. Готує матеріали до висновків щодо надання або вилучення в установленому законом порядку земельних ділянок.

20. Вдосконалює форми і методи роботи з документами із врахуванням застосування оргтехніки та засобів обчислювальної техніки. Сприяє підвищенню кваліфікації працівників.